35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Utleie av lokalet

møter - kurs - minimesse

KMH Elektro AS driver med utstrakt kursvirksomhet og har moderne lokaler lokaler for formålet. Vi kan derfor tilby kort- eller langsiktige avtaler om leie av lokalene til diverse formål:

  • kurs
  • møter
  • minimesser
  • foreningsmøter
  • konfirmasjon
  • dåp

Lokalene er romslige med stoler, bord og dekketøy til 40 personer. Dersom det er behov for plass til medbrakt laptop for kursdeltakerne, bør maksimalt antall være 25..

Lokalene har koblet AV-utstyr, overganger for PC, kablet og trådløst nettverk, klimaanlegg, romslig pause-område og drikke-maskin. Kjøkkenområde er tilgjengelig for enkel servering og oppbevaring. Eventuell catering kan tilbys ved ønske.

Send oss en forespørsel

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903