35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Referanser

Bransjeorganisasjoner

NELFO
NITO
Energi Norge

Grossister / Leverandører

Eaton
Schneider Electric AS
Siemens AS
EFA Elektro AS
Berggård Amundsen & Co AS
Onninen
Solar Norge
Elektroskandia
Ahlsell

Rådgivere

Sweco AS

Utdanningsinstitusjoner

Universitetet i Sørøst-Norge
Fagskolen Telemark
Breivika tekniske fagskole

Andre kunder

EFD Induction AS
Elektro 4 AS
Yara Porsgrunn
Isola AS
Agder Energi AS
Bane Nor
Jernbanedirektoratet
Bilfinger
Elproffen
Statens Vegvesen
SET Elektro

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903