35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Prosjektering

KMH Elektro AS kan bistå alt fra elektroinstallatører til offentlige etater med prosjekteringstjenester og rådgivertjenester innenfor elektrotekniske bygningsinstallasjoner som:

– Elkraft

– EKOM installasjoner

– Automatiseringsanlegg

– Heisinstallasjoner

– Nød- og reservekraft

KMH Elektro AS har spisskompetanse på sentrale områder innenfor elektroteknikk og elsikkerhet noe som vil bidra til å sikre et fornuftig, fremtidsrettet og velfungerende anlegg. Prosjekteringen gjennomføres i henhold til gjeldende forskrifter, normer og standarder.

KMH Elektro AS innehar allsidige kompetanse innen alle typer elektrotekniske installasjoner og bistår alle parter, i alle faser i et prosjekt. Det være seg utredninger, beregninger, vurderinger, kostnadsoverslag, prosjektering, gjennomføring, oppfølging, overtakelse og garantiperiode. Følgende programvare kan benyttes: 

Tegneprogram
AutoCAD, DDS-CAD

Beskrivelsesprogram
G-PROG

Varmeberegning
Leverandøravhengig

Kortslutningsberegninger
FEBDOK, NETTDOK

Lysberegning
Leverandøravhengig

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903