35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Kurskatalog

3 dagers kurs i FEL og NEK 400:2018

BAS-kurs

Brannforebyggende el-kontroll bolig

Dagskurs i FEL og NEK 400:2018

Dimensjonering av kabler og vern

EKOM-installasjoner i praksis

Elektriske installasjoner i medisinske områder

Elektroinstallasjoner i EX-områder

Elektroinstallatørprøve-pakken

EX/Atex grunnleggende

Forberedelse til Elektroinstallatørprøven

FSE low-voltage (operation of electrical installations), with practical and theoretical first aid

Innføring i forskrift om elektriske forsyningsanlegg, FEF, NEK 440

Jordfeilproblematikk

Kontroll av elektriske anlegg og elektrisk utstyr – næring

Kurs for instruerte personer, BA4

Maskindirektivet/Forskrift om maskiner/NEK EN 60204-1

Kvalitetssystemet i bedriften

Manuell prosjektering av elektriske lavspenningsanlegg

Montør-kurs

NEK 400 bolig

NEK 400 landbruk

Nyheter i NEK 400:2018

Overspenningsbeskyttelse i elektriske anlegg

Praktisk bruk av krav til tavler

Praktisk jording i lavspenningsanlegg

Praktiske løsninger i TEK 17

Risikovurderinger i elektriske installasjoner

Selektivitet og backup i fordelingsanlegg

Sikkerhet i batterianlegg

Sikkerhet ved arbeid i og drift av høyspenningsanlegg, FSE med praktisk og teoretisk førstehjelp

Sikkerhet ved arbeid i og drift av lavspenningsanlegg, FSE med praktisk og teoretisk førstehjelp

Varmearbeider

Verifikasjon av et lavspenningsanlegg

Vern i elektriske installasjoner

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903