35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Kurs

KMH Elektro AS skal bistå elektrobransjen med teknisk kompetanse og opplæring i elektrofaglige områder. Kursene arrangeres som åpne eller bedriftsinterne og vi skreddersyr gjerne kurs til din virksomhet, hos oss eller hos dere.

KMH Elektro AS har profesjonelle forelesere, og kan på forskjellige måter være behjelpelig med flere typer kurs. Opplæringen kan skje på flere måter, men spesialtilpasses til kundens ønske.

KMH Elektro AS har siden 1998 holdt kurs for elektrofagfolk hvor fokuset alltid har ligget på elsikkerhet. Opparbeidet erfaring gjennom tidene har gitt våre kurs den faglige og nødvendige tyngden som behøves. Våre kurs er stadig i endring og oppdateres jevnlig slik at det til enhver tid skal være nytt som læres bort. Vi ønsker å være fleksible i vår utforming og gjennomføring av kurs slik at vi kan tilby det som passer våre kunder best.

NB På grunn av den spesielle situasjonen med Korona-viruset jobber vi med å kunne tilby nettbaserte kurs. Legges ut så fortløpende

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903