35 56 04 20 post@kmh-elektro.no

Elkontroll & Eltakst

KMH Elektro AS kan bistå med en grundig gjennomgang av det elektriske anlegget/komme med anbefalinger til eventuelle utbedringer for å se på anleggets tilstand i forhold til de krav som var gitt i forskrifter og normer fra den perioden anlegget ble installert.

KMH Elektro AS har ansatte som er NEK 405 sertifisert og utfører kontroll av elektriske anlegg (el-kontroll) for alle typer boliger, leiligheter, industrianlegg, næringsbygg, kontorbygg og landbruksinstallasjoner.

KMH Elektro AS kan utføre taksering av elektriske anlegg (eltakst) med særskilt høy elektrokompetanse, og kan bistå i de aller fleste typer saker.

KMH Elektro AS

KMH Elektro AS er en kompetansebedrift beliggende i Porsgrunn og gjennomfører oppdrag i hele landet.

 

Besøk oss

Storgata 242
3912 Porsgrunn

Org.nr: 989976044 

Kontakt oss

Tlf: 35 56 04 20

E-post: post@kmh-elektro.no

 

Kjell Morten Halvorsen

Kjell Morten Halvorsen

Daglig leder

E-post: kjell-morten@kmh-elektro.no

Tlf: 952 29 099

Jan Mikkelsen

Jan Mikkelsen

Elektroingeniør

E-post: jan@kmh-elektro.no

Tlf: 930 61 368

Jan Erik Gustavsen

Jan Erik Gustavsen

Elektroingeniør

E-post: jan.erik@kmh-elektro.no

Tlf: 957 47 737

Morgan Westli

Morgan Westli

Elektroingeniør

Email: Morgan@kmh-elektro.no

Mobil: 414 60 480

Robert Andersen

Robert Andersen

Elektroingeniør

Email: Robert@kmh-elektro.no

Mobil: 457 35 823

Kari-Anne Kittilsen

Kari-Anne Kittilsen

Økonomi og kursansvarlig

E-post: kari-anne@kmh-elektro.no

Tlf: 948 57 903